Viagmax

Viagmax

erotyka Forum Opinie

Viagmax

Viagmax

 

  • Viagmax

 

Jeśli nie jesteś zadowolony z rozmiaru swojej męskości i z tego powodu czujesz się niepewny siebie, a Twoje życie seksualne nie należy do najbardziej udanych, warto to zmienić! Odpowiedzią na Twoje kłopoty są tabletki na powiększenie penisa, które możesz kupić bez recepty na oficjalnej stronie producenta.

 

Viagmax to nowy produkt, który pojawił się na rynku. Jest suplementem przeznaczonym dla mężczyzn, którzy mają problem ze swoją potencją.

 

  • Skład Viagmax

 

L-arginina znacząco wpływa na zwiększenie produkcji tlenku azotu i ma korzystny wpływ na mięśniówkę naczyń krwionośnych. L-arginina to substancja poprawiająca ilość krwi dostarczanej do członka po zadziałaniu bodźca erogennego.
Sprzyja to znacznie uzyskaniu wzwodu i powoduje erekcję.

 

L-lizyna należy do grupy aminokwasów. Zwiększa przyswajalność żelaza w organizmie oraz pomaga zwalczać infekcje i redukuje stres. Niedobór L-lizyny prowadzi do obniżenia libido. L-lizyna jest niezbędna do syntezy L-karnityny.

 

L-karnityna to substancja, która wpływa wielokierunkowo na układ dopominergiczny. Zwiększenie produkcji dopaminy w mózgu może przyczynić się między innymi na pobudzenie seksualne.

 

Pestki z dyni oraz orzecha regulują hormony, które zwiększają poziom testosteronu.

 

Tribulus znajdują się w nim związki chemiczne zwane saponozydami steroidowymi (protodioscyna, protogracillina). Zawarta w ekstrakcie z buzdyganka protodioscyna, ulega w organizmie człowieka przemianie do związku zwanego dehydroepiandrosteronem (DHEA). Jest to endogenny hormon sterydowy podobny chemicznie do testosteronu.

 

Cynk pobudza popęd seksualny u obu płci. Cynk podnosi męską sprawność seksualną. Jego odpowiednie ilości wywierają działanie ochronne na prostatę, której prawidłowe funkcjonowanie jest niezbędne do utrzymania funkcji seksualnych na właściwym poziomie. Obecność cynku jest konieczna do przebiegu syntezy testosteronu.

Decyduje on o poziomie pobudliwości na bodźce seksualne, wpływa na tworzenie się plemników oraz stymuluje prostatę do wytwarzania płynu, który stanowi główną część objętości spermy.

 

Sarsaparilla jest ziołem, które uznawane jest za silny afrodyzjak. Regularne zażywanie sarsaparilli wpływa na popęd seksualny oraz pozwala raz na zawsze pozbyć się problemów z potencją – poprawia ukrwienie narządów płciowych i ruchliwość plemników.

 

Żurawina posiada proantocyjanidy, które wpływają na zahamowanie rozwoju bakterii w drogach moczowych. Działają antybakteryjnie i usuwają problemy z drogami moczowymi. Żurawina wieloowocowa również wpływa dodatnio na poprawę potencji.

 

Korzeń lukrecji to zioło, które jest dobre na potencje. Witaminy i minerały, które są w niej zawarte, wspomagają zachowanie sprawności fizycznej i psychicznej. Skutecznie eliminują stres i nerwice będące plagą dzisiejszych czasów, które często zakłócają wydolność narządów płciowych.

 

  • Cena Viagmax

 

Suplement możemy kupić bez recepty. Koszt produktu wynosi 160 złotych. Viagmax można zamówić tylko u producenta, dzięki temu jest pewność, iż cena jest optymalna oraz produkt jest oryginalny – www.viagmax.pl.  Klienci otrzymują produkt za pomocą kuriera. Dostawa jest szybka i bezpłatna. Zaletą takiego zamówienia jest również poufność.

 

  • Dawkowanie Viagmax

 

Trzeba przestrzegać zażywanie kapsułek. Dzienna dawka zalecana przez producenta to

2 kapsułki dziennie. Najlepiej przyjąć w trakcie posiłku.

 

  • Efekty Viagmax

 

Wybrane składniki zawarte w kapsułkach zostały udowodnione, iż poprawiają potencję. Świadczą nie tylko badani, ale również opinie mężczyzn, którzy stosują Viagmax.

W przeciwieństwie do innych suplementów, ten produkt pomaga mężczyznom w potencji. Dzięki Viagmaxowi życie seksualne jest wysokiej jakości.

 

 

 

 

 

 

  • Opinie Viagmax

 

“Jeżeli czujesz się niepewny w łóżku i Twoje życie seksualne nie należy do najbardziej udanych to sięgnij po kapsułki Viagmax. To jeden z popularniejszych preparatów na poprawę potencji. Naprawdę warto spróbować! Wyrób swoją opinię. Nic nie stracisz, możesz tylko zyskać!

Dzięki Viagmaxowi uratowałem życie seksualne i swój związek. Narzeczona jest usatysfakcjonowana i szczęśliwa.“ – Teodor, 30 lat

 

“Viagmax jest super! Polecam dla każdego faceta” – Oliwier, 40 lat