Termoslim Opinie, Cena, Dawkowanie, Skład

Termoslim Opinie, Cena, Dawkowanie, Skład

Dieta Forum Opinie Poradnik sport Warto przeczytać Zdowie i uroda

TermoSlim SEO v2

 

Termoslim Opinie, Cena, Dawkowanie, Skład

Niemalże od początków kulturystyki sportowcy powzięli trend dzielenia czasu na okres masowania czyli przybierania na masie oraz redukcji, czyli spalania nadwyżek tłuszczu. Zarówno w jednym okresie jak i w drugim zalecana byłaby suplementacja w celu maksymalizacji efektów. Przy czym lista środków przeznaczonych do budowania masy jest jasna, tak w przypadku redukcji już nie. Na rynku pojawia się bowiem duża ilość “spalaczy tłuszczu” i środków odchudzających? Czy jest sens je przyjmować w czasie redukcji? Spróbujemy odpowiedzieć na to pytanie analizują preparat TermoSlim.

Termoslim skład

L-Tyrozyna – jest aminokwasem wymaganym przez organizm do syntezy wielu hormonów, przez co kontroluje właściwy poziom metabolizmu organizmu, obniża apetyt, a także monitoruje ilość lipidów utrzymywanych w rezerwach tłuszczowych. Na podstawie badań udowodniono także, że L-tyrozyna bierze udział w tworzeniu uczucia sytości, przez co ogranicza przejadanie się. Taka sama ilość posiłku w diecie wysokobiałkowej, jak i przy innych dietach, skutkuje więc szybszym nasyceniem i redukuje ilość spożywanego pokarmu.

Ekstrakt z zielonej herbaty – silny antyoksydant, który pozwala pozbyć się wolnych rodników. Znany jest z tego, że znacząco przyśpiesza metabolizm i reguluje procesy trawienne.

Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy (synefryna) – jeden z najlepszych naturalnych termogeników – czyli substancji spalających tłuszcz w organizmie poprzez zwiększenie produkcji ciepła.

Kofeina – powszechnie nam znana substancja, obecna we wszystkich środkach odchudzających, gdyż przyspiesza metabolizm i ułatwia nam bycie bardziej aktywnym.

Guarana – ogranicza uczucie senności i zmęczenia, wzmaga koncentrację. Może być stosowana w migrenach, depresjach, nadwadze i innych problemach zdrowotnych.

Piperyna czysta (ekstrakt z pieprzu czarnego) – Z badań wynika, że ma właściwości odchudzające, przeciwnowotworowe i antybakteryjne. Piperyna wzmaga proces termogenezy – czyli proces wytwarzania ciepła, podczas którego organizm spala kalorie.

Termoslim cena

Na stronie producenta pojedyncze pudełko możemy dostać za 160 zł – www.termoslim.pl. Do podstawowej kuracji zalecamy wziąć pakiet 2 lub 3 opakowań – cena wtedy znacząco się obniża.

Termoslim dawkowanie

Producent TermoSlim zaleca zażywanie 2 tabletek dziennie przed posiłkami. Z naszego punktu widzenia, nie powinno mieć znaczenia o jakiej porze przyjmiemy środek.

Termoslim efekty

Składniki TermoSlim zapewniają na pewno zwiększenie aktywności psycho fizycznej oraz termogenezy. Przełoży się to na większe wydatki kaloryczne, ale również na lepszą koncentrację, skupienie i samopoczucie. Na pewno stosowanie samego TermoSlim nie zrobi za nas redukcji, jednak przy odpowiedniej diecie i treningu wspomaga proces oraz umożliwi zachowanie masy mięśniowej. Zredukowane będzie również złe samopoczucie związane z deficytem kalorycznym, tak jak i samo poczucie głodu.

Termoslim opinie forum

Przeglądając fora internetowe możemy natrafić się na pojedyncze wpisy odnoszące się do TermoSlim. Przeważająca ich część ma wydźwięk pozytywny.

Adamo:

Zredukowałem do zawodów sylwetkowych, ostatni miesiąc wrzuciłem po 4 tabletki termoslim i mimo zrzucenia 4kg nie czułem się słabiej. Siła minimalnie spadła, ale za to samopoczucie jakbym nie był na deficycie

Jaro:

Skusiłem się na termoslim chcoiaż daleko mi do kulturysty. Chciałem zrzucić oponkę na lato i udało się. Kaloryfera może nie mam, ale 6kg robi różnicę :d

Greg:

Nie wiem jak mogłem kiedyś się męczyć bez tego na redukcji… Teraz jestem znowu na masie, a dalej stosuje termoslim – nie zalewam się tak

Podsumowanie

Współczesna medycyna może zdziałać cuda – nie mamy wątpliwości. Również branża suplementów odchudzających nie zostaje w tyle. Pozytywne opinie pozwalają nam sądzić, że suplementy mają nieoceniony wpływ na redukcję tkanki mięśniowej. Jeżeli nawet nie bezpośredni, to dzięki wpływniu na naszą psychikę. Sprawiają, że jesteśmy bardziej odporni na ubytki kalorii w diecie i ciężki wysiłek. Zachęcamy do komentowania tego artykułu przez wszystkich, którzy stosowali ten bądź inny środek odchudzający.