StromCum Opinie, Cena, Dawkowanie, Skład

StormCum Opinie, Cena, Dawkowanie, Skład

Dieta erotyka Forum Opinie

StormCum SEO v2

 

StormCum Opinie, Cena, Dawkowanie, Skład

Po latach może okazać się, że siły seksualne nas opuszczają i nie mamy już takich doznań jak kiedyś. Być może pojawiają się problemy z erekcją, orgazmy nie są tak obfite i satysfakcjonujące. Nowa generacja środków na poprawę potencji ma rozwiązywać te problemy. Za przykład możemy przedstawić środek StormCum, który dzisiaj poddamy analizie. Reklamowany jest jako środek na potencję, większy wytrysk, lepszą jakość erekcji, a także środek mający wpływ na rozmiar penisa.

StormCum skład

L-arginina – aminokwasy są konieczne do produkcji nasienia oraz komórek jajowych; l-arginina jest najczęściej przepisywana w celu poprawienia płodności, a także podnosi stężenie tlenku azotu (w efekcie czego następuje swobodny dopływ krwi do narządów płciowych). Może to przyczynić się do zwiększenia erekcji. Składnik ten stosowany jest we wszelkich środkach na potencję, ale również dla sportowców.

 

Ginsen panax – wyciąg z Żeń-Szenia właściwego, zawiera ponad 200 składników czynnych, uzupełniających organizm o niezbędne substancje. Stosowany był od tysiącleci, dzisiejsi badacze potwierdzają, że jest to środek na potencję, pamięć i mocne serce. Wpływa również znacząco na jakość męskiego nasienia. Podczas badania, w którym przez 12 tygodni 40 niepłodnych mężczyzn przyjmowało żeń-szeń odnotowano poprawę koncentracji plemników i większą ruchliwość plemników.

 

Tribulus – Wyciąg z niego zawiera saponiny steroidowe, które z kolei posiadają właściwości podobne do sterydów. Tribulus wykorzystuje się w medycynie chińskiej oraz indyjskiej. Przyczynia się do wzrostu mięśni, a także spalania tkanki tłuszczowej, podwyższa poziom testosteronu i jest uważany za afrodyzjak  – podnosi sprawność seksualną i męską potencję. Buzdyganek pobudza spermatogenezę, czyli proces powstawania i dojrzewania plemników.

 

StormCum cena

Dostępny on jest na stronie producenta w cenie 160 zł za opakowanie. Można go również zakupić w większych pakietach co zmniejsza cenę jednostkową. Producent zaleca kurację 3 miesięczną lub dłuższą dla maksymalizacji i utrwalenia efektów – www.stormcum.pl

StormCum dawkowanie

Zalecane jest stosowanie SormCum dwa razy dziennie – rano i wieczorem, bądź rano oraz na godzinę przed planowanym stosunkiem.

StormCum efekty

Wszystkie składniki StormCum są przebadane klinicznie, a prace nad nimi potweirdzają ich korzystny wpływ na męskie libido jak i na jakość i długość utrzymywania się erekcji. Możemy więc spodziewać się, że tego typu kompleksowe połączenie tych składników przyniesie jeszcze lepsze efekty. Sceptycznie podchodzimy jednak do możliwości powiększających penisa przez środek StromCum. Ten efekt może być widoczny jedynie u osób z zaburzeniami krążenia, które nie osiągały pełnych twardych erekcji.

StormCum opinie forum

Przeanalizowaliśmy zarówno polskie jak i zagraniczne fora pod względem komentarzy na temat StormCum. Trafiliśmy na kilka negatywów mówiących o braku działania, jednak znaczna większość była pozytywna. Osoby polecają go dla osób z problemami z potencją i niskim libido, także wywołanym stresem.

Wojtek:

U mnie zadziałał. Myślałem, że to pic na wodę, ale teraz mam wzwód na zawołanie. Na samą myśl o wieczornym baraszkowaniu robię się twardy

Artur:

Szkoda, że tak późno na to trafiłem… Rozstałem się z żoną bo nie potrafiła już mnie rozgrzać i czuła się nieatrakcyjna. Po miesiącu na stormcum erekcję moge utrzymać nawet przez godzinę

Włodek:

Mam 19 lat, wszystkie stosunki kończyłem po minucie, no na początku to nawet po dwóch ruchach. Ze wstydu przestałem uprawiać seks, ale znalazlem ten preparat i jest grubo, przedwczesny wytrysk zażegnany ;d

 

Podsumowanie

Uważamy, że składniki zawarte w StormCum mogą mieć bardzo korzystny wpływ na życie seksualne mężczyzn. Zwiększają produkcję testosteronu, polepszają ukrwienie i redukują oddziaływanie stresu. Wszystko to przekłada się na potencję – twarde erekcje, zwiększone libido i możliwości seksualne. Polecamy przetestowanie StormCum wszystkim tym, którzy nie są usatysfakcjonowani swoim życiem seksualnym.