Satisfaxin

Satisfaxin

Dieta erotyka Forum Opinie

Satisfaxin

Satisfaxin

 

  • Satisfaxin

 

Niskie libido u kobiet może być spowodowane przez: stres, zmęczenie, niesprawny układ krwionośny, hormony, fazy cyklu miesiączkowego, antykoncepcja hormonalna, nieporozumienia, niespełnione pragnienia lub zła dieta.

 

Jak sobie pomóc?

 

Polecamy suplement Satisfaxin. Jest to produkt na zwiększenie libido u kobiet. Jego składniki zostały skrupulatnie dodane. Poniżej znajduje się więcej informacji na temat tego preparatu.

 

  • Skład Satisfaxin

 

Muira puama – badania naukowe wykazały, że korzeń Muira Puama może zwiększyć przepływ krwi do regionu miednicy  i wspomagać równowagę hormonalną. Zaobserwowano także wzrost libido oraz czułości i orgazmów u kobiet.

 

Cynk – seksuolodzy szczególnie zalecają spożywanie ostryg ze względu na występujący

w nich cynk.

 

L-arginina – substancją wpływającą na wzrost kobiecego libido jest arginina, która jest donatorem tlenku azotu. To on właśnie jest odpowiedzialny za narastanie podniecenia

i pożądania u kobiet.

 

Liść Damiana – pomaga usuwać z organizmu toksyny, działa odtruwająco. Jest jednym

z najbardziej cenionych afrodyzjaków, ze względu na właściwości pobudzające popęd seksualny i zwiększające ukrwienie narządów płciowych.

 

Tribulus – zawiera naturalne fitosterole, które przyczyniają się do regulacji poziomu hormonów: testosteronu u mężczyzn (w niektórych przypadkach nawet do 30%) hormonu folikulotropowego (FSH) i estradiolu u kobiet.

 

Korzeń imbiru – wzmaga pożądanie, lecz również poprawia kondycję seksualną. Co więcej, imbir w cudowny sposób pomaga również regenerować zmęczone mięśnie.

 

Żeń-szeń koreański – bardzo dobry afrodyzjak. Podnosi libido zarówno kobietom jak

i mężczyznom.

 

Żeń-szeń syberyjski – przeciwdziała skutkom stresu fizycznego i emocjonalnego oraz przeciwdziała zmęczeniu. Działa na potencję u obu płci.

 

  • Cena Satisfaxin

 

Na rynku jest sporo suplementów, które obiecują szybkie i satysfakcjonujące efekty. Jednak większość z nich nie są dobre, w ogóle kobiety nie odczuwają różnicy.

Z naszym suplementem jest odwrotnie. Cena Satisfaxin to 160 złotych. W opakowaniu znajduje się 30 kapsułek. Przesyłka jest szybka i darmowa.

 

Zakup produktu tylko u producenta – onebrandska.com/pl/kobieta/88-satisfaxin.html

 

Satisfaxin można dostać bez recepty.

 

  • Dawkowanie Satisfaxin

 

Satisfaxin należy przyjmować 2 kapsułki dziennie, w trakcie jedzenia. Należy popić dużą ilością wody. Producent podkreśla, iż nie można przekroczyć dziennej dawki.

 

  • Efekty Satisfaxin

 

Jeśli stosowanie suplementu jest regularne to można szybko zauważyć efekty.

Satisfaxin jest skuteczny.

 

Dzięki temu suplementowi u kobiety zachodzą zmiany, przede wszystkim: podnosi libido, wzmacnia doznania erotyczne oraz satysfakcjonujący orgazm.

 

  • Opinie Satisfaxin

 

“Polecam Satisfaxin. Jestem zadowolona z efektów. Moje libido jest wyższe. Seks zawsze kończy się długim orgazmem. Plusem jest szybka i darmowa dostawa.” – Paulina, 28 lat

 

“Nadmiar obowiązków sprawił, iż miałam coraz mniejszą ochotę na seks z moim mężem. Niestety przyczyniło się to do kłótni i nieprzyjemnej atmosferze w domu. W pracy również było gorzej, bo miałam gorsze samopoczucie. Koleżanka poleciła Satisfaxin. Powiedziała, że w końcu trafiła na produkt, który pomógł rozwiązać problem w łóżku. Satisfaxin był trzecim suplementem, który wypróbowała. Miała rację – jest naprawdę skuteczny. Mam większą ochotę na seks, zmniejszyło się zmęczenie, jestem bardziej odprężona i już nie kłócę się ze swoim mężem, a w pracy bardziej się angażuję w nowe zadania.” – Marlena, 30 lat