Nie możesz zajść w ciążę? Rady z cyklu czego lekarz Ci nie powie. Naturalna metoda, o której nikt nie mówi

Nie możesz zajść w ciążę?

Mama i dziecko

Nie możesz zajść w ciążę? Rady z cyklu czego lekarz Ci nie powie. Naturalna metoda, o której nikt nie mówi. Starasz się o dziecko bez efektu? Mamy dla Ciebie niezawodne rady, dzięki którym w końcu zobaczysz upragnione 2 kreski na teście. Nie chcesz adopcji ani in vitro? To naturalna metoda zajścia w ciążę.

Nie możesz zajść w ciążę?

Większość kobiet w pewnym wieku pragnie założyć rodzinę a to wiąże się z posiadaniem potomstwa jednak nie każda z nas tak łatwo zachodzi w ciążę jak pozostałe. Każda kobieta jest inna i ma inny organizm, który z łatwością dostosowuje się do zmian lub nie.

O tym czy z naszych starań wyniknie upragniona ciąża decyduje wiele powiązanych ze sobą czynników jak np. cykl kobiety i regularne miesiączki, ewentualne choroby czy przyjmowane leki, które zaburzają gospodarkę hormonalną organizmu. Z pewnością lekarz wielokrotnie powtarzał Ci, że należy się zdrowo odżywiać, prowadzić aktywny tryb życia, przyjmować garść suplementów diety i nieustannie robić jakieś badania. Oczywiście wykonanie morfologii z rozmazem jest jak najbardziej wskazane przed ciążą jak i w czasie ciąży jednak samo wykonywanie badań laboratoryjnych i zmiana diety nie wystarczą do tego żeby zajść w ciążę.

Jak zajść w ciążę? Z pozoru proste pytanie i wydawałoby się banalna sprawa ale jak się okazuje nie dla wszystkich kobiet.

Jeśli oczywiście wykluczymy bezpłodność obojga partnerów to najlepszym i chyba jedynym sposobem na zapłonienie jest dokładne obliczenie dni płodnych kobiety, które będą najważniejszym terminem jeszcze przed ciążą. To właśnie w dni płodne śluz kobiety jest lepki i przeźroczysty co umożliwia plemnikom mężczyzny zagnieżdżenie się. Niestety setki razy dochodziło zapłodnienia ale zanim się o tym dowiemy następuje coś w rodzaju samoistnego poronienia o czym nawet nie jesteśmy świadome ponieważ następuje to w terminie oczekiwanej miesiączki lub nie wiele później czyli jeszcze zanim dowiemy się, że możemy być w tym błogosławionym stanie.

Ciąża często bywa ciężka do utrzymania i wtedy przychodzi kolejne rozczarowanie. Pamiętasz te wszystkie wpisy na stronach o macierzyństwie i o tym jak ważna jest ciąża dla organizmu zarówno matki jak i dziecka? Na większości z nich powtarza się ta sama informacja: ,,bierz tabletki’’. Tak bierz tabletki z kwasem foliowym, który rewelacyjnie pomaga na ból głowy ale także jeśli jest brany w większych ilościach znacznie ułatwia zajście w ciążę. Kwas foliowy sam w sobie nie wchłania się zbyt łatwo dlatego dobrze go brać z witaminą C codziennie aż ujrzysz swoje dziecko na USG.

Idealną metodą żeby zajść w ciążę nie są jakieś tam tabletki a regularne zażywanie kwasu foliowego z witaminą C i współżycie w dni płodne. Sukces gwarantowany. Być może czytałaś o wspaniałych tabletkach na płodność ale żadne tabletki nie sprawią, że będziesz miała dziecko jedynie połączenie regularnego zażywania kwasu foliowego oraz współżycia w dni płodne jest metodą dającą realne rezultaty w postaci 2 kresek na teście ciążowym. O działaniu takiej kombinacji przekonało się już wiele kobiet to też powód, dla kutego młode matki zachodzą niespodziewanie w kolejną ciążę. W czasie połogu zaleca się branie kwasu foliowego, który ułatwia zajść w ciążę. Jest to jednocześnie najtańsza i najszybsza metoda na założenie rodziny. Kwas foliowy kosztuje około 6 zł za opakowanie a nabyć go można nie tylko w aptece ale także w ogólnodostępnych supermarketach jak Tesco, Carrefour i drogeriach jak np. Rossmann.

Ciąża jest niesamowitym czasem zarówno dla kobiety jak i dla dziecka a przyjmując kwas foliowy masz pewność, że znacznie zmniejszyłaś ryzyko występowania u dziecka cewy nerwowej. Ginekolodzy także zalecają przyjmowanie kwasu foliowego przez pierwsze 3 miesiące ciąży więc jest to jak najbardziej bezpieczne dla płodu.

Artykuł powstał dzięki portalowi Chcemy schudnąć