Lakiery hybrydowe z glitterem

Lakiery hybrydowe z glitterem

Poradnik promocja

Dłonie kobiety powinny wyglądać nienagnanie. Powinny zawsze lśnić pięknym blaskiem, promieniować zdrowiem i emanować energią. Takie są oczekiwania środowiska. Zdajemy sobie wszystkie sprawę, że jest to bardzo trudne. Nasze dłonie i paznokcie to element naszego ciała, który codziennie ma do czynienia z wieloma bardzo negatywnymi czynnikami. Nasz stan zdrowia, wysuszenie organizmu czy zewnętrzne elementy mają negatywny wpływ. Bardzo trudno jest utrzymać zdrowo wyglądające paznokcie.

Lakiery hybrydowe z glitterem

Nienaganne i pięknie wyglądające dłonie to nie tylko udana i pięknie wyglądająca stylizacja. Przede wszystkim to odpowiedni stan paznokcia i nawodnienie skóry. Dobrze wyglądające paznokcie to skóra dookoła paznokcia, odpowiedni kolor i wygląd skóry dłoni.

Dbanie o swoje dłonie to bardzo trudna sztuka i bardzo długoterminowa. Odpowiedni wygląd paznokcia to jest pewna niekończąca się inwestycja. Po pierwsze musimy dbać o swoje zdrowie – całościowo. Nasze zdrowie ma wpływ na wygląd płytki paznokcia. Niektórzy twierdzą, że paznokieć zapisuje wszystko co się w naszym życiu wydarzyło jeśli chodzi o przebyte choroby czy negatywne czynniki. Dlatego dbanie o własna kondycję, zdrowy wygląd również będzie procentować jeśli chodzi o zdrowy wygląd paznokcia.

Chciałabyś nadać swojej stylizacji odrobinę blasku ? A może znudziły Ci się klasyczne stylizacje?

Constance Carroll ma na to świetne rozwiązanie tworząc wspaniałą kolekcję lakierów hybrydowych z dodatkiem błyszczących drobinek. Kolekcja Gilertty to aż 20 fantastycznych, błyszczących lakierów hybrydowych. Dzięki nim sprawisz, że żadna z Twoich stylizacji nie będzie nudna. Lakiery cechują się odpowiednią konsystencją, nie spływają na skórki, samopoziomują się w 3 sek. Dzięki czemu rozprowadzają się równomiernie bez pozostawianie smug. Mają świetne krycie już po pierwszej warstwie oraz wygodny pędzelek pozwalający na perfekcyjne wykonanie manicure pod same skórki abyś mogła się cieszyć dłużej swoją stylizacją.

Oferta kolorystyczna została mocno zróżnicowana, tak aby każda z nas mogła wybrać coś idealnego dla Siebie. Zaczynając od klasycznych „nudziaków”, stonowane brązy, delikatne szarości po ogniste czerwienie i soczyste zielenie. W połączeniu z klasyczna kolekcją lakierów hybrydowych Constance Carroll mamy nieograniczony wachlarz możliwość w tworzeniu stylizacji. Daj się ponieść swojej fantazji i stwórz manicure idealny dla Ciebie. Na naszej stronie internetowej w zakładce inspiracje można również podejrzeć stylizację wykonane przy użyciu lakierów hybrydowych z kolekcji Gilertty.

www.constancecarroll.pl