Jak dobrać idealną dla siebie prezerwatywę

Jak dobrać idealną dla siebie prezerwatywę?

erotyka zakupy

Jak dobrać idealną dla siebie prezerwatywę – W dzisiejszych czasach mało kto kwestionuje konieczność korzystania z prezerwatyw, które pozwalają cieszyć się seksem bez ryzyka niechcianej ciąży i chorobami przenoszonymi drogą płciową. Jednak wiele osób zniechęca się do korzystania z nich ze względu na złe doświadczenia z nimi. Można temu zapobiec, jeżeli wybierze się prezerwatywę odpowiednią dla siebie. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów męskich prezerwatyw i wybranie właściwego dla siebie modelu może być nieco kłopotliwe. Ten artykuł ma na celu przedstawienie najważniejszych kryteriów, którymi należy się kierować przy kupnie męskich kondomów.

Jak dobrać idealną dla siebie prezerwatywę

Rozmiar ma kluczowe znaczenie

Jednym z problemów, z którymi muszą często mierzyć się mężczyźni korzystający z prezerwatyw to kłopot z dopasowaniem kondomu na członka. Kształty i rozmiary męskich narządów płciowych są bardzo różnorodne, w związku z czym trudno oczekiwać, że jeden model prezerwatyw będzie pasował na każdego. Kwestia doboru rozmiaru jest o tyle istotna, że zależy od niej nie tylko komfort noszącej prezerwatywę osoby, ale i zredukowanie ryzyka uszkodzenia produktu, które może mieć konsekwencje w postaci „wpadki”.

Z tego powodu każdy mężczyzna korzystający z prezerwatyw musi przynajmniej orientacyjnie ocenić rozmiar i kształt członka – najlepiej jest to uczynić, gdy jest w stanie erekcji. Jeśli chodzi o dobór prezerwatywy na podstawie tego pierwszego, na rynku można zakupić prezerwatywy o średnicy od 49 do 57 mm.

Bezpieczeństwo czy przyjemność?

Dobór prezerwatywy powinien zależeć również od priorytetów używającej go osoby – bezpieczeństwo czy przyjemność? Oczywiście wszystkie prezerwatywy produkowane są z myślą o tym pierwszym, jednak istnieją modele, które zostały specjalnie opracowane, by oferować jak najlepszą ochronę – tak samo jak dostępne są prezerwatywy pomyślane, by pozwolić cieszyć się jak największą przyjemnością.

I tak w ofercie producentów prezerwatyw znajdują się kondomy o nieco większej niż standardowa grubości, które daje użytkownikom dodatkową pewność. Jest to opcja szczególnie polecana dla osób początkujących. Z drugiej strony jednak można zakupić prezerwatywy ultracienkie, które ograniczają doznania w stopniu mniejszym niż standardowe, a zarazem nie ustępują im pod względem oferowanej ochrony, a także m.in. prezerwatywy z wypustkami lub rozgrzewającymi żelami, które pozwalają odczuć dodatkowe, bardzo interesujące doznania. Ciekawą opcją są prezerwatywy smakowe, które potrafią dać bardzo ciekawe wrażenia osobom oralnie zaspokajającym noszącą prezerwatywę osobę.

Dla każdego coś miłego

Jak widać, obecnie można zakupić bardzo różnorodne modele prezerwatyw, dzięki czemu przynajmniej teoretycznie każdy użytkownik ma szansę, by znaleźć produkt idealnie dostosowany do swoich potrzeb. Osoby, które do tej pory były niezadowolone z prezerwatyw powinny więc wypróbować różne produkty, ponieważ istnieje duża szansa, że uda im się znaleźć ten, który będzie idealnie mu pasował. Jest to bardzo istotne, ponieważ od tego w dużym stopniu zależy bezpieczeństwo i przyjemność z seksu!

W przygotowaniu artykułu pomogła strona: Świat-Prezerwatyw.pl

 

5 1 vote
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
Daj ocenę
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tomasz Majewski
1 rok temu
Daj ocenę :
     

Dobre pytanie ja zawsze z dziewczyną stosuje prezerwaty.My zawsze stosujemy najmocniejsze według nas durexy.Bo to prezerwatywy są najbardziej wytrzymałe.Wiele osób stosuje prezerwatywy po to żeby nie mieć dziecka jednak prezerwatywa nie zawsze daje nam taki efekt jaki byśmy chcieli.Znam parę która używała prezerwatywy i ostatnio jedna im pękła i teraz są zadowoleni bo mają dziecko.ten artykuł jest super 13 latki powinne sobie go przeczytać.