FORSKOLIN WINTER

Forskolin Summer skład, cena, dawkowanie, opinie

Dieta Warto przeczytać

Forskolin Summer skład, cena, dawkowanie, opinie

Lato zbliża się wielkimi krokami, czas rozstać się ze świątecznymi kilogramami raz na zawsze, więc jeśli brakuje Ci czasu na siłownię i przygotowywanie dietetycznych posiłków, sięgnij po nasz najnowszy suplement. Forskolin Summer to specjalna formuła opracowana przez najwyższej klasy specjalistów specjalnie z myślą o tych, którzy pragną osiągnąć piękną sylwetkę na lato i na lata.

 

Forskonlin Summer skład

  • Ekstrat z pokrzywy indyjskiej swoje właściwości zawdzięcza substancji o nazwie forskolina, która nasila rozkład tłuszczu w tkance tłuszczowej, dzięki czemu jest pomocna w walce z nadwagą i otyłością.
  • Glukomannan to naturalne włókno otrzymywane z korzenia rośliny Amorphophallus konjac – polska nazwa Dziwidło, które pomaga w pozbyciu nadprogramowych kilogramów i zwiększa efekty odchudzania. Udowodniono, iż glukomannan ułatwia utratę wagę u otyłych wywołując uczucie sytości, ponieważ wiąże wodę.
  • Zielona kawa jest zwykłą kawą, jednak nie poddaną procesowi palenia. W swoim składzie ma około 250 różnych związków chemicznych, a jednym z najważniejszych jest kwas chlorogenow i wysoka zawartość kofeiny. Obniżają one poziom wchłaniania cukru z przewodu pokarmowego, w ten sposób wymagają od organizmu, aby pobierał on energię z tkanki tłuszczowej.
  • Garcinia cambogia to roślina, która w swojej zawartości ma bardzo ważny składnik jakim jest kwas hydroksycytrynowy odpowiedzialny za hamowanie apetytu, przyspieszanie spalania tłuszczów i obniżenia cholesterolu
  • Yacon root extract to roślina, która zawiera prebiotyki, czyli dobrą florę bakteryjną, która pomaga zmniejszyć stan zapalny oraz poprawić metabolizm.

 

Forskolin Summer cena

Twoje dobre samopoczucie jest bezcenne, zafunduj sobie do tego piękną sylwetkę za jedyne 160zł – www.forskolinsummer.pl  Jest to koszt 30 kapsułek, a dodatkowo koszt przesyłki będzie na nasz koszt.

Forskolin Summer dawkowanie

Wystarczy stosować jedną kapsułkę dziennie, bez znaczenia czy będzie to rano czy wieczorem, by już po kilku dniach cieszyć się stopniową utratą wagi. Do tego owalny kształt i specjalna powłoka kapsułki, umożliwiają jej połknięcie bez popicia wodą.

Forskolin Summer opinie

Michalina lat 26. Efekty: po 3 tygodniach

„Zawsze zmagałam się z nadprogramowymi kilogramami, nie mam na tyle silnej woli by trzymać dietę i systematycznie chodzić na siłownię, dlatego zachęcona pozytywnymi opiniami koleżanek sięgnęłam po Forskolin Summer. Już po kilku dniach czułam się lżej, postanowiłam jednak się nie ważyć. Po 3 tygodniach stanęłam jednak na wagę i ku memu zdziwieniu okazało się, że straciłam 5 kilogramy. Jestem oczarowana tym suplementem i polecam go każdego leniuchowi i nie tylko.”

Ernest lat 40. Efekty: po 2 tygodniach

„Nim się spostrzegłem stuknęła mi 40stka a ja wciąż jestem starym kawalerem. Zazdroszczę chłopakom, którzy spędzają godziny na siłowni i wyglądają świetnie. Ja na siłownię nie mam ani czasu ani chęci, sięgnąłem więc po Forskolin Summer i po 2 tygodniach zgubiłam 2,5 kilogramy.”

Majka lat 20. Efekty: po 3 tygodniach

„Jak to mawia Ewcia Chodakowska „Lato pokaże co robiłaś zimą”, razem z moim chłopakiem jedziemy na pierwsze wspólne wakacje, nie chciałabym żeby się za mnie wstydził, dlatego ćwiczę, jem zdrowo i do tego biorę codziennie Forskolin Summer i tak oto po 3 tygodniach ważę o 5 kilogramów mniej. Jak widzicie da się ! Dodam tylko, że bez stosowania Forskolin Summer nigdy nie udało mi się uzyskać tak rewelacyjnego efektu.”